Okna drewniane

Klasyczne okna drewniane

Choć okna drewniane zawsze były popularnym wyborem, w ostatnich latach szybko zyskują na popularności ze względu na rosnące zainteresowanie tematyką ekologii i zdrowego stylu życia. Nasze okna drewniane to ekologiczne, naturalne produkty doskonałej jakości, występujące w różnych gatunkach drewna: sosna, meranti i dąb.
Okna drewniane Fram są nie tylko piękne dla oka, ale także wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Okna drewniane zapewniają wysoką izolacyjność dzięki podwójnym i potrójnym szkleniem dostępnym w wielu wariantach kolorystycznych. Każde okno drewniane Fram jest produkowane w Polsce i rygorystycznie testowane pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami.
Wybierz nasze okna drewniane nie tylko ze względu na ich piękny, efektowny i trwały wygląd, ale także po to, aby poprawić właściwości izolacji termicznej i akustycznej Twojego domu.
Okna drewniane Fram dostępne są w wielu stylach, wzorach i kolorach, z pewnością będziemy mieć dla Ciebie odpowiednie okno.
Na wszystkie nasze okna drewniane udzielamy gwarancji do 40 lat ochrony różnych części okna, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje okna drewniane są trwałe.
Wykonane z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony i produkowane tutaj w Polsce, nasze okna drewniane są idealnym wyborem dla domu.

Okna drewniane Bielsko-Biała