Okna historyczne

Nasze okna zadowolą najbardziej wymagającego konserwatora zabytków.

Okna zabytkowe

Kiedy nadchodzi czas wymiany okien w zabytkowych obiektach poszukuje się produktu, który odzwierciedli oryginalny charakter budynku i będzie kopią oryginałów. Niezależnie od tego czy wymiany wymaga pojedyncze skrzydło, czy całe okno my wykonamy wierną kopię zachowując wszystkie cechy oryginału. Nasze doświadczenie pozwala stworzyć bardzo skomplikowane i złożone projekty.
Wykorzystując nowoczesną energooszczędną technologię obróbki szkła i drewna odtworzymy każdy detal okien zabytkowych.

Okna historyczne

Nasi specjaliści konstruują zabytkowe okna i drzwi do budynków mieszkalnych, komercyjnych i sakralnych.

Okna zabytkowe

Fram Okna drewniane od wielu lat z powodzeniem podejmuje się wymagających i złożonych projektów produkcji i montażu okien w obiektach zabytkowych. Współpracujemy z architektami, zarządcami obiektów i wykonawcami robót.

W Fram okna drewniane rozumiemy, jak ważne jest zachowanie historycznych cech i integralności architektonicznej okien i drzwi. Aby odpowiednio dostosować się do każdego projektu, oferujemy standardowe i niestandardowe rozwiązania projektowe, aby dopasować się do historycznych właściwości okien lub drzwi.

Usługi

Na każdym etapie historycznego projektu zapewniamy wysoki poziom wiedzy fachowej oraz profesjonalizm.

Okna drewniane historyczne
Producent okien drewnianych Bielsko-Biała
Okna historyczne producent

KIEROWNICY PROJEKTÓW ARCHITEKTONICZNYCH

Kierownicy projektów architektonicznych firmy Fram Okna utrzymują profesjonalne relacje z ze specjalistami z branży historycznej i posiadają głęboką wiedzę na temat budynków zabytkowych, zapewniając system wsparcia dla projektów restauracji okien i drzwi.

KOORDYNATORZY PROJEKTÓW ARCHITEKTONICZN

Aby zapewnić maksymalne wsparcie w procesie prowadzenia projektów historycznych nasi koordynatorzy dostępni są na każdym etapie prac. Zapewniają wsparcie od początkowych konsultacji poprzez tworzenie prototypów i ostateczne prace montażowe.

kompleksowe projektowanie

Fram Okna drewniane do każdego projektu tworzy kompleksowy plan prowadzenia realizacji.  Nasi koordynatorzy z pełnym oddaniem pracują od koncepcji do realizacji. Dzięki temu Fram Okna realizuje najbardziej skomplikowane i złożone projekty produkcji stolarki historycznej.

SZYBKIE PROTOTYPOWANIE

W celu szybkiego zatwierdzenia przez komisję konserwatorską Fram Okna drewniane oferuje usługi szybkiego prototypowania i przygotowania materiałów projektowych.

WYBRANE PROJEKTY KONSERWATORSKIE